Biz Kimiz ?

      Gayrimenkul sektöründe ve akademik  alanda uzun yıllara varan deneyimini, sektöre yeni giren ve faaliyetine devam eden firmalara  proje geliştirme, pazarlama ve satış süreçlerinin yönetimi konularında danışmanlık hizmeti sunan; 

      * Mete ÖRNEK ve

      * Her biri alanında uzman , deneyimli çözüm ortakları…

Mete ÖRNEK

  • Doğu Akdeniz Üniversitesi, İletişim Fakültesi’ni (İngilizce) son sınıfta “yüksek şeref öğrencisi” olarak bitirdi.
  • Maltepe Üniversitesi, Pazarlama İletişimi Tezli Yüksek Lisansı’ndan; “Markalı Konut Projelerinde Pazarlama Stratejileri: Sur Yapı Örneği”   tez  çalışmasıyla, Üniversite’nin “onur listesine” girerek mezun oldu.
  • Maltepe Üniversitesi, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Ana Bilim Dalında “doktora” çalışmalarına, ders aşamasında devam etmektedir.

     * 2007 yılından itibaren, Türkiye’nin önde gelen inşaat şirketlerinden; Selçuklu Holding (Selin Yapı)’da uzman,  Dekon İnşaat,  Fixus Yapı ve  SURYAPI’da yönetici olarak görev yaptı.

     * İstanbul, Antalya, Sakarya ve Yalova’da gerçekleştirilen çok sayıda projenin geliştirme, pazarlama ve satış sürecinin yönetiminde yer aldı.

     * 2018 yılında faaliyete geçirdiği “ÖRNEK PROJE” Gayrimenkul Geliştirme, Pazarlama ve Satış Yönetimi  şirketi ile sektördeki firmalara yönetim ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Yönetiminde Gerçekleşen Projeler

SUR YAPI

*    İstanbul: İdilia, İlkbahar-1, İlkbahar-2, Gölbahçe, Lavender, Muhit (1.900 ünitenin satış sürecinin yönetimi).

*   Antalya: Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi. (18.500 konut+ofis+home ofis+AVM+diğer sosyal ünitelerin geliştirilmesi, pazarlama  stratejilerinin oluşturulması, lansman öncesi PR çalışmaları ve satış süreci hazırlıklarının yönetimi).

DEKON İNŞAAT

*    İstanbul: Merit Life Göl Konakları, Merit Life Park, Merit Life Bulvar, Merit Life Sempre-Vita, Merit Life Era ( 800 ünitenin satış sürecinin yönetimi).

      Merit Life Kent, (1.300 ünite) projesinin ön talep ve lansman satış süreçlerinin yönetimi.

 

FİXUS YAPI

*  Sakarya: Unigarden ( 900 konut+AVM’den oluşan projenin pazarlama stratejilerinin oluşturulması, PR çalışmalarının yürütülmesi ve satış sürecinin yönetimi).

SELÇUKLU HOLDİNG ( SELİN YAPI)

*  İstanbul: Rings İstanbul, Selçuklu Rezidans ( 650 konut+home ofis+AVM ünitelerinin satış süreci ve satış sonrası hizmetler bölümünde ,uzman kadrosunda görev yaptı.